KOÇLUK NEDİR
NE DEĞİLDİR ?
ICF ETİK KURALLARI
NEDİR ?
KURUMSAL

CENDEY Koçluk, Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firması, uluslararası alanlarda kanıtlanmış koçluk modelleri ve araçlarlarıyla, ICF (International Coaching Federation)  etik kuralları ve temel değerleri çerçevesinde koçluk, danışmanlık ve eğitim hizmeti veren ve gelişim çalışmaları uygulayan bir kuruluşuz. 

 

Değişime hazır , performansını yükseltmek, verimini arttırmak ya da içindeki çözümü arayıp potansiyeli ortaya çıkartmak isteyen,  cesur ve yaratıcı, seçimlerini sahiplenip sorumluluğunu alabilecek, bireysel veya kurumsal alandaki  herkes için koçluk hizmetleri vermekteyiz. 

Bireysel ve kurumsal müşterilerin hedeflerine ulaşmalarında arzu ettikleri değişim ve gelişimi  yapabilmelerine  destek vermek,  fark ve farkındalık yaratmak, müşteri memnuniyeti yüksek bir eğitim ve danışmanlık şirketi olmak en büyük hedefimizdir.  

Paydaşlarımızla sahip olduğumuz iletişimin gücünden yararlanarak,  şirketimize katacakları pozitif değerler ışığında uzun vadeli çalışmaları sürdürmek ve hizmet alanlarımızda şeffaflık, güven, sadakat, kalite ve bilgi gibi değerleri ön planda tutmak en önemli değerimizdir..

Misyonumuz nedir ?

Dünyada büyük bir ihtiyaç olduğuna inandığımız, pozitif gelişim ve değişimin, Kurumsal ve Bireysel alanlarda arttırılmasına ve devamlılığının sağlanmasına destek olmak üzere hizmetler vermek.

Vizyonumuz nedir ?

Birlikte çalıştığımız herkesin, inandığımız pozitif gelişim ve değişim kavramları çerçevesinde hareket etmesini sağlayarak, 5 yıl içinde sektörün tercih edilen ilk 10 kuruluşundan biri olmak. 

Saygılarımızla,

CENDEY Koçluk,Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri